THE HıZ TESTI DIARIES

The Hız testi Diaries

The Hız testi Diaries

Blog ArticleSorunlu bir ağı düzeltmek isteyen herkes için ilk alınması gereken aksiyonların başında paket kaybını (packet loss u) durdurmak olmalıdır.

Bilgisayarınızda çalışan diğer programları ve uygulamaları kapatınız. Etkin bir Antivirüs uygulaması olduğuna emin olunuz

ninety nine every month. Speedtest VPN Quality users can even acquire no adverts though their subscription is Lively. Numerous end users have designed Speedtest the #one application for testing internet pace, and it’s trusted every day by specialists all over the marketplace:

Eğer Türkiye lokasyonunda take a look at yapmak istiyor iseniz ileri bir tarihte bu hizmeti kullanabilirsiniz. Yurt dışı VDS kullanıcıları ise seven-hundred mbps’e kadar olan hızlarını bu şekilde examination edebilirler.

Eğer kablolu hız testi yapamıyorsanız, hız testi yaparken mutlaka modeme yakın olmalısınız. Telefon ya da taşınabilir bir cihaz ile hız testini yapmanız daha doğru bir sonuç verecektir.

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için hem sen, hem arkadaşın twelve adet fatura dönemi boyunca indirim hakkı kazanın.

Artık internet hızınızın neden önemli olduğunu, nasıl exam edeceğinizi, take a look at sonuçlarının ne anlama geldiğini, ne kadar hıza ihtiyacınız olduğunu ve sahip olduğunuz hızdan en iyi şekilde İnternet Hız Testi nasıl yararlanacağınızı bildiğinize göre, ISP’nizin yeterli hız sağlayıp sağlamadığını düşünmelisiniz.

Bu bilgiler Netspeed İnternet AŞ tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız ve detaylar için

Öte yandan speedtest işlemi, internetinize, cihazınıza ve bağlantınıza herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Bu nedenle istediğiniz zaman bu işlemden faydalanarak, anlık olarak internet hızınız ve verileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bağlantı kurma hızı da artan cihazlar üretilmektedir. Eğer kullandığınız bilgisayar, pill ya da cep telefonu ne kadar eski product ise internet bağlantı hızı o denli yavaş olabilir.

İpucu: Speedtest yaparken dikkat etmeniz gereken şey bağlantınızın modeminize LAN kablosu ile bağlı olması; Wi-Fi ve Kablosuz bağlantılar sonucu kötü yönde etkileyebilir.

Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi internet hız testi yaparken kablolu ya da kablosuz ağ kullanımı önemli bir hız faktörü.

Hangi İnternet Bağlantısı Daha İyi İnternet Bağlantıları Artık önemli olan internet bağlantısının olup olmaması değil.Önemli olan ne kadar yüksek hızda internete bağlan

Yukarıdaki görsellerden de görebileceğiniz üzere farklı sitelerde yaptığımız hız testlerinin sonucunda farklı sonuçlarla karşılaştık. Bunun yanı sıra kullandığımız internet servis sağlayıcısının testinde de en yüksek hızı aldık.

Report this page